x

Su tesisatı – 7/24

Su tesisatı temiz suyun kaynaktan çıkarıldıktan sonra su borularının binanıza döşenmesiyle kullanıma hazır hale gelmesi ve kullanıldıktan sonra arıtılarak doğaya geri gönderilmesini kapsamaktadır.

0532 716 01 36

Ev ya da ofis gibi kullandığımız farklı yaşam alanlarında, kalabalık yerlerde sağlıkla ve güvenle yaşayabilmenizde önemli yer tutan su tesisatı, suya olan gereksiniminizi en iyi şekilde karşılamanızı sağlar. Su tesisatı, özellikle de bir evin en önemli kısmıdır ve su sızıntılarına maruz kalmamak için gereken bakım ve onarım işlemleri ihmal edilmeli. Bizler özenli yaklaşım, profesyonel hizmet. 7/24 su tesisatçı. Günün her anında ve haftanın da he gününde sizlerle birlikteyiz. Arızalı sorunlarınızı sağa sola zarar ziyan vermeden en güzel işçiliğimizle gösterdiğiniz arızaları gönül rahatlıyla vede iyi mahzemelerle gününde saatinde çözeriz.

Su tesisatı, uzman usta su tesisatçılarının doğru uygulamaları sayesinde arıza sorunlarınızın giderilmesine olanak sağlar. Hattın döşenmesindeki aksaklıklar, su tesisat borularının doğru bağlanmaması ve klozet, lavoba, taharat musluğu, küvet, banyo vede mutfak muslukların gibi gereçlerin montajının itinayla yapılmaması şartıyla su tesisatı ile ilgili problemler yaşamanıza ve su tesisatınızı kullanamamanıza neden olmaktadır. Su tesisatı hassas bir konudur. Böylesine hassas bir konu nitelikli ustalar gerektirir. Tüm sorunlarınızı, arızaların kaynağını keşfederek kesin çözüme ulaşıyoruz. 7/24 su tesisatçı çağırabilirsiniz bizim kurumumuzdan. Servimizde garantili yaklaşımlar mevcuttur.

        

work3

Su tesisatı, gün içerisinde en sık kullandığımız alan olması sebebiyle zaman zaman tıkanıklık, su borularının eskimesi gibi sorunlara yol açabilir. Bu tür sorunların yaratacağı yüklü fatura ve evinizdeki diğer alanlara zarar vermeden müdahale edilmelidir. Su tesisatı ile ilgili su kaçakları, lavabo tıkanıklıkları, klozet montajı gibi işlemlerinizin hallolması için deneyimli bir tesisatçıdan destek almanız gerekir. Su tesisatı alanında 16 yıllık tecrübe ile su kaçakları başta olmak üzere bir çok sorunu aynı gün içerisinde, üstelik de uygun fiyatlara hallebildiğimizi göreceksiniz. Prensiplerimiz içinde, daima yaptığımız işin ölçüsünde piyasa şartlarına uygun fiyatlarla servis vermek, tehlikeli olabilecek bir duruma mahal vermemek, müşteri ilişkilerinde karşılıklı saygı ve teslim süresini olabildiğince kısaltmak vardır. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında işimizle bağlı teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyor.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 110